آخرین بروز رسانی : 1402/07/06 پنجشنبه ساعت 16:03

تیم پشتیبانی ما بر طبق قوانین زیر کار می کند و چنانچه شما حتی 1 کلمه از قوانین زیر را قبول ندارید لطفا خرید نکنید در غیر این صورت ما هیچ گونه مسئولیتی نسبت به شما نداریم

قوانین کلی :

قبل از خرید یک محصول ابتدا با پشتیبانی هماهنگ کنید در غیر این صورت وجه شما با کسر 5% عودت می شود .

ساعات کاری فروشگاه از 10 صبح تا 12 شب می باشد و تنها پشتیبانی 24 ساعته تیکتی  پاسخ گو است و سفارشات در ساعات غیر کاری پیگیری نمی شوند .

هیچ گونه محصول کرک و هک در فروشگاه به فروش نمی رسد تنها آفیشیال لایسنس

No crack and hack products are sold in the store, only the official license

فروشگاه کی مارت هیچ گونه محدودیتی  در فروش به افراد به خصوصی ندارد و همه مردم دنیا قادر به ثبت سفارش با هیر IP می باشند ( با این حال فروشگاه کی مارت هر زمان به یک سفارش مشکوک باشد این حق را دارد تا احراز هویت کند )

K-Mart store has no restrictions on sales to private individuals and all people in the world are able to place orders with any IP.

هرگونه تهدید فحاشی رعایت نکردن قوانین اسپم اختلال در روند کار باعث مسدود شدن شما می شود

فروشگاه کی مارت هیچ گونه خدماتی به افراد زیر 15 سال نداشته و کسانی که ثبت سفارش کنند وجه آنها با کسر 10% عودت می شود .

هرگونه پیام بیش از اندازه از جمله موارد زیر که باعث کاهش کیفیت پشتیبانی و اختلال در روند کار و گرفتن وقت بیش از اندازه واحد پشتیبانی شود باعث مسدود سازی کامل و و عودت وجه سفارش می شود .

سفارش ما چی شد؟ (در تیکت) سفارش چی شد (در تلگرام) سفارش چی شد (در پشتیبانی آنلاین) . ارسال در یک جا کفایت می کند پس تنها از یک بخش در ارتباط باشید .

در صورت واریز اشتباه هرگونه وجه به همان میزان حساب کاربری شما عودت می شود .

فروشگاه کی مارت این حق را دارد که سفارشاتی که با آی پی غیر از ایران ثبت می شوند را بررسی نکند .

1- قوانین فروش سی دی کی ها :

1-2 پس از سفارش یک سی دی کی طبق زمان قید شده در صفحه محصول سی دی کی به ایمیل شما ارسال یا فعال می شود و در صورت تخفیف یک محصول سفارش شما ممکن است تا 12 ساعت کاری  فعال گردد .

1-3 چنانچه مشتری از نحوه فعال سازی سی دی کی اطلاعی نداشته باشد باید قبل از خرید یا 1 ساعت حداکثر (این مورد نیازمند سند است ) پس از سفارش اطلاع رسانی کند تا آموزش های لازم ارسال شود و اگر مشتری خود سی دی کی را خراب کند مسئولیت با مشتری است قابل ذکر است حدمات فعال سازی سی دی کی ها 12.000 تومان می باشد .

1-4 فروشگاه کی مارت تنها تا فعال سازی یک بازی ضمانت می دهد .

1-5 در فروشگاه کی مارت هیچ گونه سی دی کی اشتراکی به فروش نمی رسد .

1-6 دریافت سی دی کی تنها در “سفارش ها” در پنل کاربری و “ایمیل” می باشد و به صورت اس ام اس , پشتیبانی آنلاین , تلگرام و … ارسال نمی شود .

1-7 به دلیل نوسانات شدید قیمت دلار فروشگاه کی مارت این حق را دارد پس از سفارش یک محصول اضافی را چنانچه خریدار رضایت داشته باشد  از مشتری دریافت و یا اضافی را به حساب مشتری عودت دهد و چنانچه قبل از سفارش به مشتری اعلام گردد که ابتدا استعالام قیمت کند و مشتری سر باز زده و خرید کند فروشگاه کی مارت این حق را دارد وجه مشتری را با کسر 10% عودت کند .

1-8 چنانچه کاربر از خرید خود منصرف شود باید فورا حداکثر طی 2 ساعت و اگر ارسال نشده باشد درخواست کند در غیر این صورت باید سفارش را تحویل بگیرد .

1-9 چنانچه یک سی دی کی خراب ارسا شد ( این مورد 1% احتمال دارد ) اگر سی دی کی برای اوریجین باشد مشتری باید ابتدا به ما کمتر از 2 ساعت اطلاع رسانی کند سپس ما با ارتباط با پشتیبانی EA زمان فعال سازی سی دی کی را پرسیده و از گفته پشتیبانی EA یک عکس برای ما ارسال کند چنانچه سی دی کی قبل از زمان فروش به مشتری فعال شده باشد به این معنی است که سی دی کی را ما اشتباه ارسال کرده ایم و بلافاصله وجه عودت می گردد و یا جایگزین ارسال می شود در غیر این صورت مشتری کلاهبردار اعلام شده و حساب فرد مسدود می شود .

1-10 هر زمان کی مارت حق دارد سفارش را لغو کرده و وجه واریزی را حداکثر تا 48 ساعت کاری عودت دهد

2 – قوانین گیفت های استیم :

2-1 برای فعال شدن یک گیفت در حساب استیم باید اطلاعات ورود به اکانت استیم ( USERNAME , PASSWORD ) همراه با گارد خاموش شده از بخش تیکت پشتیبانی در پنل کاربری یا در زمان ثبت سفارش در بگه تسویه حساب ارسال شده و خریدار نیز از اکانت خود خارج شده باشد . چنانچه این مورد رعایت نشود کی مارت این حق را دارد تا سفارش شما را تا 24 ساعت معلق کند .

2-2 پس از فعال سازی یک گیفت در اکانت شما ریجن اکانت شما به کشور های مختلف تغییر کرده و طبق قوانین استیم ریجن قابل تغییر نیست (90% بازی های فروشگاه در دو ریجن ایران و آرژانتین فعال می شوند)

2-3 چنانچه پس از اتمام تخفیف در استیم گیفت یک بازی سفارش داده شود . وجه عودت داده شده و مشتری حق نارضایتی ندارد .

2-4 هر زمان کی مارت حق دارد سفارش را لغو کرده و وجه واریزی را حداکثر تا 24 ساعت کاری عودت دهد

6 – قوانین عودت وجه

چنانچه در سفارش انجام شده مشکلی وجود داشته باشد و مشکل از طرف فروشگاه باشد وجه طی 24 ساعت کاری (ساعات کاری) بدون کسر هیچ گونه کارمزد و.. به کارت بانکی شما عودت می شود .

در غیر این صورت اگر مشکل از سمت شما باشد به طور مثال یک بازی در زمان تخفیف خریده باشید و تا زمانی که تخفیف وجود داشته اطلاعات ورود به اکانت را ارسال نکرده باشید , احراز هویت نکنید و … وجه شما طی 24 ساعت کاری با کسر 10% عودت می شود