آخرین بروز رسانی : 1398/5/30 چهارشنبه ساعت 2:22 بامداد

تیم پشتیبانی ما بر قوانین زیر کار می کنند و چنانچه شما حتی 1 کلمه از قوانین زیر را قبول ندارید لطفا خرید نکنید در غیر این صورت ما هیچ گونه مسئولیتی نسبت به شما نداریم

قوانین کلی :

ساعات کاری فروشگاه از 10 صبح تا 12 شب می باشد و تنها پشتیبانی 24 ساعته تیکتی  پاسخ گو است و سفارشات در ساعات غیر کاری پیگیری نمی شوند .

هیچ گونه محصول کرک و هک در فروشگاه به فروش نمی رسد تنها آفیشیال لایسنس

No crack and hack products are sold in the store, only the official license

فروشگاه کی مارت هیچ گونه محدودیتی به در فروش به افراد به خصوصی ندارد و همه مردم دنیا قادر به ثبت سفارش با هی IP می باشند

K-Mart store has no restrictions on sales to private individuals and all people in the world are able to place orders with any IP.

هرگونه تهدید فحاشی رعایت نکردن قوانین اسپم اختلال در روند کار باعث مسدود شدن شما می شود

هرگونه پیام بیش از اندازه از جمله موارد زیر که باعث کاهش کیفیت پشتیبانی و اختلال در روند کار و گرفتن وقت بیش از اندازه واحد پشتیبانی شود باعث مسدود سازی کامل و و عودت وجه سفارش می شود .

سفارش م چی شد؟ (در تیکت) سفارش چی شد (در تلگرام) سفارش چی شد (در پشتیبانی آنلاین) . ارسال در یک جا کفایت می کند .

چنانچه پرداختی با آی پی کشور های خارجی صورت بگیرد چنانچه وجه کمتز از 40.000 تومان باشد جهت اهراز هویت خریدار باید با یک شماره ثابت منزل (نه تلفن همراه ) به یکی از شماره های فروشگاه تماس گرفته و شماره سفارش 5 رقمی خود را بیان کند تا سفارش پیگیری شود و چنانچه وجه بیش از 40.000 تومان باشد باید به علاوه تماس تلفنی یک عکس از کارت بانکی که با آن وجه را واریز کرده است و کارت شناسایی خود ارسال کند . این مورد به دستور پلیس فتا چه برای عودت وجه و چه برای دریافت محصول الزامی است .

1- قوانین فروش سی دی کی ها :

1-2 پس از سفارش یک سی دی کی طبق زمان قید شده در صفحه محصول سی دی کی به ایمیل شما ارسال یا فعال می شود و در صورت تخفیف یک محصول سفارش شما ممکن است تا 24 ساعت کاری دیرتر فعال گردد می شود .

1-3 چنانچه مشتری از نحوه فعال سازی سی دی کی اطلاعی نداشته باشد باید قبل از خرید یا بلافاصله پس از سفارش اطلاع رسانی کند تا آموزش های لازم ارسال شود و اگر مشتری خود سی دی کی را خراب کند مسئولیت با مشتری است .

1-4 سی دی کی های بالای 800.000 تومان را در صورتی که نیاز به گارانتی مادام العمر دارید باید فروشگاه فعال کند در غیر این صورت سی دی کی به ایمیل مشتری ارسال شده و فعال سازی با مشتری بدون گارانتی می باشد قابل ذکر است که اگر در صفحه محصول نوشته باشیم اطلاعات ارسال شود باید ارسال کنید همچنین در سفارشات یوپلی گاها از اکانت مشترک برای تخفیف استفاده می شود تا با قیمتی بسیار ارزان بازی را دریافت کنید .

1-5 در فروشگاه کی مارت هیچ گونه سی دی کی اشتراکی به فروش نمی رسد .

1-6 دریافت سی دی کی تنها در “سفارش ها” در پنل کاربری و “ایمیل” می باشد و به صورت اس ام اس , پشتیبانی آنلاین , تلگرام و … ارسال نمی شود .

1-7 به دلیل نوسانات شدید قیمت دلار فروشگاه کی مارت این حق را دارد پس از سفارش یک محصول اضافی را چنانچه خریدار رضایت داشته باشد  از مشتری دریافت و یا اضافی را به حساب مشتری عودت دهد .

1-8 چنانچه کاربر از خرید خود منصرف شود باید فورا حداکثر طی 2 ساعت و اگر ارسال نشده باشد درخواست کند در غیر این صورت باید سفارش را تحویل بگیرد .

1-9 چنانچه یک سی دی کی خراب ارسا شد ( این مورد 1% احتمال دارد ) اگر سی دی کی برای اوریجین باشد مشتری باید ابتدا به ما کمتر از 2 ساعت اطلاع رسانی کند سپس با ارتباط با پشتیبانی EA زمان فعال سازی سی دی کی را پرسیده و از گفته پشتیبانی EA یک عکس برای ما ارسال کند چنانچه سی دی کی قبل از زمان فروش به مشتری فعال شده باشد به این معنی است که سی دی کی را ما اشتباه ارسال کرده ایم و بلافاصله وجه عودت می گردد و یا جایگزین ارسال می شود در غیر این صورت مشتری کلاهبردار اعلام شده و حساب فرد مسدود می شود .

1-10 هر زمان کی مارت حق دارد سفارش را لغو کرده و وجه واریزی را حداکثر تا 48 ساعت کاری عودت دهد

2 – قوانین گیفت های استیم :

2-1 برای فعال شدن یک گیفت در حساب استیم باید اطلاعات ورود به اکانت استیم ( USERNAME , PASSWORD ) همراه با گارد خاموش شده از بخش تیکت پشتیبانی در پنل کاربری ارسال شده و خریدار نیز از اکانت خود خارج شده باشد . چنانچه این مورد رعایت نشود کی مارت این حق را دارد تا سفارش شما را تا 24 ساعت معلق کند .

2-2 پس از فعال سازی یک گیفت در اکانت شما ریجن اکانت شما به کشور های مختلف تغییر کرده و هر 15 روز قابل بازگشت است .  و تغییر ریجن به ریجن اولیه بر عهده کی مارت نیست .

2-3 چنانچه پس از اتمام تخفیف در استیم گیفت یک بازی سفارش داده شود . وجه عودت داده شده و مشتری حق نارضایتی ندارد .

2-4 هر زمان کی مارت حق دارد سفارش را لغو کرده و وجه واریزی را حداکثر تا 48 ساعت کاری عودت دهد

2-5 جهت فعال شدن گیفت استیم باید یا شماره تلفن و یا ایمیل اکانت تایید شده باشد در غیر این گیفت فعال نمی شود .

3 – قوانین اکانت ها :

3-1 تضمین هر محصول در توضیحات صفحه محصول نوشته شده است مشتری باید به این تضمین پایبند باشد تحت هر شرایط .

3-2 چنانچه اکانت مشکلی داشت باشد مشتری باید حداکثر 3 ساعت پس از دریافت اکانت مشکل را اطلاع رسانی کند در غیر این صورت مسئولیت با مشتری است .

3-2 اکانت های بدون تضمین پس از سفارش حتی 1 ثانیه پس از سفارش مسئولیت اکانت با خریدار می باشد و در صورت بروز هرگونه مشکل از جمله ریستور شدن بن شدن و … مسئولیت با مشتری است و خریدار هیچ گونه حقی ندارد .

3-3 اکانت های که در صفحه محصول کارانتی مادامالعمر ندارند و یک زمان مشخص گارانتی به آن ها تخصیص داده شده است ( به طور مثال 30 روز یا 3 روز ) پس از این زمان حتی 1 ثانیه بعد در صورت بروز هر گونه مشکل فروشگاه کی مارت هیچ مسئولیتی ندارد .

3-4 چنانچه در زمان گارانتی یک اکانت مسدود شود به شرح زیر است :

3-4-1 در اکانت های سوشیال کلاب چنانچه اکانت ریستور شود به ایمیلی که مشتری در اکانت سوشیال کلاب وارد کرده است ایمیلی ارسال می شود از طرف سوشیال کلاب که ایمیل و رمز به حالت قبلی برگشته است و این خود یک سند است که شما را در شرایط گارانتی قرار میدهد .

3-4-2 در اکانت های استیم چنانچه اکانت ریستور شود به شماره همراه مشتری که در اکانت ادد کرده است یک اس ام اس به متن Your Phone Number has been Removed by Steam SUPPORT ارسال می شود و این یک سند است که نشان می دهد حق با شما می باشد .

3-4-3 چنانچه گیفت استیم اوریجین یا یوپلی به مشکل بر بخورد مشتری باید فورا به فروشگاه اطلاع رسانی کند ( حداکثر 2 ساعت ) سپس شرایط گارانتی را در ایمیلی ارسال می کنیم و اگر مشتری در شرایط گارانتی باشد وجه فورا عودت می شود

3-4-4 در اکانت های اورجین چنانچه ریستور صورت گیرد مانند مورد 3-4-1 ایمیل ارسال می شود

3-5 تنها ریستور شدن در شرایط گارانتی می باشد و مسدود شدن بن شدن VAC شدن فراموشی اطلاعات ورود و … در شرایط گارانتی فروشگاه کی مارت نیست و خریداری هیچ حقی نسبت به اکانت از دست رفته خود ندارد و کی مارت هیچ گونه مسئولیتی حتی در راهنمایی شما ندارد .

4 – قوانین کیف پول و استفاده از آن

2 – 4 با خرید هر محصول شما 10 امتیاز  و 0.8% از کل هزینه را دریافت می کنید

3 – 4 با ورود به فروشگاه به ازای هر روز 32 تومان تنها با باز کردن سایت حساب شما شارژ می شود .

4 – 4 با خرید هر محصول 0.8% از کل هزینه به حساب شما برگشت داده می شود به عنوان پاداش و حداکثر پاداش 10.000 تومان است

5 – 4 چنانچه در موارد فوق اسپم و سواستفاده صورت گیرد  موجودی حساب شما صفر می شود و حساب مسدود می گردد

5 – قوانین تحریم ها :

با توجه به اینکه کشور ما از هر نظر تحریم است بخصوص پلتفرم های بازی و باز هم بخصوص اوریجین که حساسیت بسیاری نشان داده است در سال جاری بهتر است ابتدا با شما دعوا کنیم تا بعدا نیازی به دعوا نباشد

از چهارده مرداد سال 98 که سیستم جدیدی بر روی اوریجین استیم و یوپلی استیم برای شناسای کاربران کشور های عراق , لیبی , کره شمالی , میانمار , ایران طراحی شده است تا از استفاده از خدماتشان جلوگیری شود چنانچه حساب شما را کمپانی مورد نظر به عنوان ایرانی و یا نقض قوانین کمپانی شناسایی کنند و تحریم کنند که نتیجه آن مسدود سازی اکانت شما می شود

در این صورت فروشگاه کی مارت هیچ گونه مسئولیتی ندارد و مشتری چنانچه شاکی است به فروشگاه ما دیگر پیامی ارسال نکد و به پلیس مراجه کند زیرا فروشگاه کی مارت قادر به رفع تحریم های آمریکا نیست و مسئولیتی نیز ندارد این مورد برای پلتفرم های زیر وجود دارد و تنها یک احتمال است و ما قصد داریم این احتمال را با شما درمیان بگذاریم و امید است که شما منتطقی به این موضوع نگرش داشته باشید

همچنین این نکته نیز است که تمامی گیمر های کشور عزیزمان ایران این موضوع را می دانند که اوریجین استیم و یوپلی تحریم است و در صورت بروز مشکل نمی دانستم و نگفتید جایز نیست

فروشگاه کی مارت تنها سی دی کی را تضمین فعال سازی و اجرا می دهد

موارد زیر تحت تحریم و از کنترل ما خارج هستند :

STEAM

ORIGIN

UPLAY

BATTLE.NET

به جز موارد فوق موارد بیشتری نیز وجود دارد اما تنها این 4 مورد در سایت وجود دارد

این صفحه در دوره های مختلف بروز می شود . لطفا هر ماه یک بار آن را بررسی کنید .

6 – قوانین عودت وجه

چنانچه در سفارش انجام شده مشکلی وجود داشته باشد و مشکل از طرف فروشگاه باشد وجه طی 24 ساعت کاری (ساعات کاری) بدون کسر هیچ گونه کارمزد و.. به کارت بانکی شما عودت می شود .

در غیر این صورت اگر مشکل از سمت شما باشد به طور مثال یک بازی در زمان تخفیف خریده باشید و تا زمانی که تخفیف وجود داشته اطلاعات ورود به اکانت را ارسال نکرده باشید وجه شما طی 24 ساعت کتری با کسر 10% عودت می شود