به دلیل بالا رفتن روز افزون کلاهبرداران بازی های رایانه ای ( ایتم ها , اکانت , سی دی کی ها , گی فت کارت ها ) خیلی از بازدید کنندگان فروشگاه قبل از خرید از فروشگاه به این سوال فکر می کنند که ایا این فروشگاه پس از خرید یکی از محصولاتشان به ما بازی را ارسال می کنند یا خیر به همین دلیل ما در زیر مواردی را از اعتبار فروشگاه برای شما ذکر می کنیم که نشانه اعتبار فروشگاه کی مارت می باشد .

فروشگاه کی مارت اولین فروشگاه در کشور می باشد که اکانت های استیم اورجین یو پلی و بتل نت را با تضمین ها و گارانتی های 30 تا 60 روز با مناسب ترین قیمت در کشور به فروش می رساند ما تا کنون بیش از 3000 اکانت موفق از تمامی پلتفرم های مختلف فروخته ایم کی مارت هم اکنون با پشتیبانی 24 ساعته و بسیار فتی انلاین و پشتیبانی در دو خط ثابت 06643229128 و 06643221054 و دو شماره همراه 09354921825 09167443647 , تنوع بسیار بالای محصولات ( بیش از 650 محصول ) چهار سال فروش بدون کوچکترین نارضایتی و خدماتی از قبیل فعال سازی سی دی کی های خریداری شده . بازگردانی اکانت های هک شده . فروش اقساطی سی دی کی ها برای مشتریان و قیمت های بروز ما را بزرگترین فروشگاه ها غرب کشور کرده است و این رشد و موفقیت بدون پشتیبانی شما عزیزان میسر نبود .

1 – داشتن مجوز فیزیکی از بنیاد ملی بازی های رایانه ای به نشانی WWW.EBAZI.ORG 

این مجوز تنها به کسانی داده می شود که :

نداشتن هیچ گونه پیشینه کیفری

عدم اعتیاد به دخیانیات ( جهت دریافت این مجوز یکی از روند دریافت این مجوز ارسال پاسخ ازمایش تست اعتیاد می باشد )

داشتن کارت پایان دوره ضرورت

2- 5 سال تمدید دامنه فروشگاه 

هر دامنه ( نشانی اینترنتی فروشگاه key-mart.ir ) که باید برای استفاده از ان به صورت سالانه هزیه ای پرداخت شود به همین صورت ما دامنه یا نشانی فروشگاه را به مدت 5 سال تمدید کرده تا مانند 2 سال فعالیت موفقیت امیز قبل در خدمت شما عزیزان باشیم .

 

3 – ثبت شده در ستاد ساماندهی کشور 

 

 

4 – دارای درگاه پرداخت زرین پال 

زرین پال معتبر ترین درگاه واسط پرداخت های انلاین در کشور می باشد و تنها وب سایت هایی مورد پذیرش این درگاه بوده که دارای مجوز فعالیت در زمینه کار خود باشند .

 

5 – SSL 256 BIT :

اس اس ال یا همان HTTPS که سالانه هزینه های بسیاری در بر میگرد کار اصلی این سیستم امنیتی حفاظت از اطلاعات بانکی کاربران در هنگام خرید محصول می باشند به طور مثال اطلاعات روی کارت شما به هیچ وجه ذخیره نمی شود .