فروشگاه کی مارت

استخراج رایگان بیت کوین

سلام خدمت تمامی کاربران فروشگاه کی مارت چند روزی هست که کاربران بسیاری به ما پیام ارسال می کنند تا نحوه استخراج بیتکوین با کارت های گرافیک را آموزش بدیم و به همین دلیل باعث شد این پست را بنویسیم تا یک کمک به درامد شما کاربران کرده باشیم اول از همه باید گفت که استخراج بیت کوین با کارت گرافیک مورد تایید ما نیست به این دلیل که استخراج بسیار اندک بوده , سیستم شما کند می شود , سخت افزار گرافیکی شما آسیب دیده و دیگر قادر به انجام هیچ کاری در کامپیوتر خود نیستید زیرا برای استخراج این پول مجازی برنامه مورد نظر تمام قدرت گرافیکی شما را برای استخراج و دریافت بیت کوین می گیرد و در نهایت استخراج به صورت تکی یا به تنهایی درامد چندانی در مقابل تسخیر کامل کامپیوتر شما توسط این نرم افزار و بیت کوین ناچیزش ندارد !

شاید اگر در برابر این کندی سرعت و … که در بالا گفته شد اگر درامد چندانی به شما میرسید به طور مثال 20 دلار در ماه میشد از آن استفاده کرد همین امر استخراج بیتکوین در سال های گذشته باعث شد که قیمت کارت های گرافیک به شدت افزایش یابد که پرفروش ترین این موارد را می توان به کارت گرافک سری RX470 و RX480 اختصاص داد که سرعت مطلوبی در استخراج دارند اما باز هم با یک حساب کتاب کوچک می توان فهمید این راه درست سرمای گذاری در این کار نیست زیرا حتی اگر شما یک کارت گرافیک نه چندان خوب مانند RX470 4GB نیز داشته باشید شب و روز نیز کامپیوتر خود را روشن نگاه دارید بیتوکین کسب شده زیر 15 دلار بوده و این درامد در مقابل قیمت 2.400.000 تومانی کارت گرافیک که در حال آسیب است و هزینه برق و … که در فوق نیز به آنها اشاره شد چندان منطقی نیست .

پس ما برای کسب درآمد از بیت کوین و استخراج چه کار کنیم ؟ من دیده ام که افراد زیادی به ثروت های بسیار بالا (10.000 دلار در ماه برای یک فرد معمولی ) را دریافت کرده اند ! چطور ؟ ما هم می توانیم ؟ با توجه به موارد بالا پس معقول ترین روش چیست ؟

در پاسخ به همه این سوالات باید گفت هیچ یک از ثروتمندان جهان و ثروتمندان بیتکوین و یا افرادی که در کشور خودمان در حال کسب بیتکوین به صورت میلیونی در ماه هستند یک شبه پول دار نشده و یا از قبل سرمایه دار هستند .

بیت کوین چیست ؟

قبل از آموزش کسب درامد از استخراج به روش بسیار آسان و رایگانی که ما در اختیار شما قرار می دهیم کمی در مورد بیت کوین صحبت کنیم .بیت کوین یک ارز دیجیتالی است که از سال 2008 به صورت جدی وارد دنیا شد و و امروزه در کشور های اروپایی و توسعه یافته آسیایی استقبال زیادی شده است به طوری که با آن وسایل مورد نیاز مانند اسباب اسایه , خوراکی , و یا پرداخت یک ساندویچ را انجام داد . حتی در هفته گذشته شرکت آلمانی BMW خرید با بیتکوین را فراهم کرد و یا شما می توانید با استفاده از بیتکوین از بسیاری از فروشگاه های جهان مانند AMAZON خرید کنید در حال حاظر قیمت هر بیت کوین 7200 دلار است .  بیت کوین توضیحات بسیار زیادی دارد و شاید در چندین ساعت مطالع هم نتوانید تمامی مفاهیم را برای با اول یاد بگیرید مانند واحد ساتوشی , قیمت آن و … اما لازم دیدیم توضیح مفیدی در این باره داده باشیم .

 

آموزش استخراج رایگان بیت کوین :

حدود 1 سال است که یک کمپانی سرشناس ژاپنی به همکاری شرکت گوگل مرورگری را طراحی کرده اند با هسته کروم . این شرکت با این مرورگر کامپیوتر شما را به شرکت خودش متصل کرده و از CPU سیستم شما برای انجام کار های انیمیشنی , ساخت بازی های رایانه ای و رندر , و جلوه های ویژه سینمایی و استخراج بیتکوین که مورد اصلی نیز می باشد استفاده می کند به این صورت که اگر این شرکت قصد این را داشته باشد که یک ابر رایانه با هزینه های نجومی بسازد تا موارد گفته شده را انجام دهد این کار بسیار مشکل بوده و در آخر نیز قدرت کافی را ندارد شما تصور کنید که 1 میلیون کامپیوتر قدرت بیشتری دارد یا یک ابر رایانه ! و از طرفی نیز بدون هزینه ساخت و نگه داری و … . می توانند به نتیجه مطلوب خود برسند در این روش شما این مرورگر را مرورگر پیش فرض کامپیوتر خود کرده هم کسب درامد می کنید و هم کار های روزمره خود در فضای مجازی را انجام می دهید .

مرحله یک :

ابتدا با کلیک بر روی لینک زیر وارد سایت مورد نظر شده و طبق عکس مرور گر را دانلود کنید . ( طبق عکس )

 

لینک دانلود مرورگر

 

قابل ذکر است که می توان این افزونه را بر روی فایرفاکس نیز نصب نمود اما سرعت استخراج 1/3 سرعت مرورگر ساخته شده توست گوگل و این شرکت است

 

1 – مقدار استفاده از CPU شما (پیشنهاد می شود در حالت میانه قرار داده شود تا به CPU کامپیوتر آسیب نرساند و کارکرد سیستم را دچار LAG یا هنگ نکند )

2 – مقدار استخراج بیتکوین شما .

3 – مقدار استخراج بیت کوین شما از شروع تا کنون .

4 – تعداد زیر مجموعه ها و درآمد حاصل از آنها .

5 – سرعت استخراج بیت کوین که با مورد یک قابل کاهش یا افزایش است .

5 – (نارنجی) : 4 رقم اضافی که فقط جنبه این را دارد که شما در حال استخراج هستید و این ایده را کمپانی سازنده قرار داده است که کسانی که سرعت پایینی دارند از اعشار های زیاد پیشرفت کار خود را ببینند .و به طور کلی 4 رقم اول بی ارزش است .

6 – با ارسال این لینک به دوستان خود آنها را به این کار دعوت کرده و زیر مجموعه خود کنید و درامد خود را افزایش دهید .

پس تنها کافی است با کار های روز مره خود در مروگر جدید گوگل کسب درامد کنید و با دریافت زیر مجموع درامد خود را افزایش دهید .

نمونه برداشت ها که در 2 ساعت به کف برداشت رسیدیم ( با 90 زیرمجموع فعال )

نمونه برداشت های یکی از بهترین زیر مجموعه های ما :

چنانچه از لینک شروع آموزش ( لینک دانلود مرورگر  ) وارد شده و مرورگر را دانلود کرده اید زیر مجموعه فروشگاه شده و به شما پشتیبانی های زیر داده می شود

 1. آموزش حفظ حساب کاربری در صورت هر گونه مشکل ( در صورت فعال بودن شما )
 2. آموزش برداشت بیت کوین و تبدیل آن به پول داخلی ( در صورت فعال بودن شما )
 3. آموزش ساخت کیف پول بیت کوین ( در صورت فعال بودن شما )
 4. راه های افزایش درامد ( در صورت فعال بودن شما )
 5. آموزش خرید بازی , و .. با بیت کویین ( در صورت فعال بودن شما )
 6. پاسخ به تمامی سوالات و مشکلات شما . ( در صورت فعال بودن شما )

 

بخش دوم آموزش

لطفا توجه داشته باشید که هر کاری نیاز به تلاش و زحمت فراوان دارد ما در این آموزش به شما وعده های رویای نداده و تمام آینده شما در این کار تنها به تلاش شما بستگی دارد و این جمله ای است که هر استادی به دانش آموز خود در مدرسه و چه در دانشگاه می گوید . اما ما این مورد را تضمین می کنیم که اگر شما موفق به جذب 200 زیر مجموعه فعال شوید به راحتی می توانید روزانه تا 25000 تومان درامد داشته باشید و این حداقل درامد می باشد و اگر موفق شوید بیش از 600 زیر مجموعه فعال داشته باشید می توانید تا 70.000 تومان در روز کسب درامد کنید و این به صورت همیشه می باشد بدون هیچ کاری .در ادامه ره های افزایش زیر مجموع می پردازیم .

 

کیف پول بیت کوین :

بیت کوین کیف پول های متنوعی دارد که بسته به نیاز یک کاربر مورد استفاده قرار می گیرد .

کیف پول سخت افزاری : این نوع کیف پول بسیار ایمن بوده و در سراسر فروشگاه ها به فروش می رسد و شما بیت کوین خود را در این کیف پول فیزیکی واریز می کنید که شبیه به یک فلش می باشد و قابل حمل نیز است .

کیف پول تحت وب : آسان ترین نوع کیف پئل کیف پول تحت وب می باشد که در این آموزش ما با این نوع کیف پول سر کار داریم که در سراسر دنیا بیشترین کاربر را دارد . و تعداد آن ها نیز بسیار است .

 

کیف پول بلاک چیین :

اولین و معتبرترین کیف پول حال حاضر در دنیا می باشد . که ارز دیجیتالی بیت کوین را پشتیبانی می کند با ثبت نام در این کیف پول شما شما صاحب یک شماره حساب می شوید که با آن می توانید درآمد کسب شده از بیت کوین در هر سایتی را برداشت کنید. قبل از شروع آموزش ثبت نام لطفا اطلاعتی که در این سایت وارد می کنید را در یک جایی ذخیره کنید زیرا در صورت فراموش کردن دیگر قادر به ورود نبوده و تمام درامد خود را از دست می دهید .

مرحله اول :

وارد آدرس سایت شوید  : در ادرس ما به جای O صفر قرار دادیم و به جای a عدد چهار را قرار دادیم لطفا ابتدا این مورد را درست وارد کنید و سپس در آدرس بار قرار دهید

https://www.bl0ckch4in.com

سپس با کلیک بر روی گزینه LOGIN صفحه ای باز می شود که در کنار آن باید روی Sign Up کلیک کنید حال ایمیل خود را وارد کنید و رمز عبور را نیز دو بار برای تایید آن وارد کنید پس از ثبت نام ایمیلی به شما ارسال می شود که باید به آن ایمیل دقت کنید مانند عکس زیر :

در قسمت 1 در عکس باید روی Verifay Email کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود .

در قسمت 2 در عکس این اعداد id شما می باشد و باید آن را برای همیشه به خاطر بسپارید زیرا در هر بار لاگین کردن در سایت به این آی دی نیاز دارید .

سپس با اطلاعات خود از قسمت LOGIN وارد کیف پول خود شوید (چنانچه در زمان کلیک روی لاگین با ارور مواجه شدید قند شکن را روشن کنید و یک بار صفحه را رفرش کنید سپس روی لاگین با اطلاعات ورود درست کلیک کنید )

در قسمت SEND و REQUEST شما می توانید بت کوین دریافت یا واریز کنید .

با کلیک بر روی Request می توانید شماره حساب بیت کوین خود را مشاهده کنید مانند عکس زیر  ( 1NgtzvxZrdNqFmwWvLbzNL7619hennZ1X9 )

 

 

مرحله دوم : برداشت بیت کوین کسب شده از Crypto tab :

ابتدا مرورگر بر روی سه خط سمت راست بالا کلیک کنید و روی گزینه WITHDRAW کلیک کنید مانن عکس

 

پس از کلیک روی این گزینه وارد صفحه ای می شوید که باید شماره حساب بیت کوین خود را در آن قسمت وارد کنید و مقدار مورد نظر را جهت برداشت وارد کنید و در آخر روی Withdraw کلیک کنید سپس وجه واریزی طی 24 ساعت به کیف پول بیت کوین شما واریز می شود .

 

 

نکات مهم در این باره :

1 – حداقل برداشت از سایت Crypto Tab معادل 0.07$ است و به بیت کوین 0.00001 می شود

2 – قیمت لحظه ای بیت کوین را می توانید در سایت preev.com مشاهده کنید و در حال حاضر هر بیت کوین 8150$ است

3 – در این آموزش ما تنها یک کیف پول تحت وب معرفی کردیم که برای نقل و انتقالات بالا کاربرد دارد چنانچه تازه کار هستید پیشنهاد می شود از کیف پول قدرتمند Mycelium استفاده کنید .

4 – در صورت بروز هر گونه مشکل سرقت رفتن بیت کوین و … هیچ مسئولیت را نمی پذیریم ما تنها آموزنده این روش هستیم .

5 – با افزایش قیمت بیت کوین پول شما در کیفت پول شما به صورت زنده تغییر می کند یعنی افزایش یا کاهش پیدا می کند .

پشتیبانی این آموزش تنها بخش نظرات همین صفحه است ! و در تلگرام پشتیبانی آنلاین و … هیچ پاسخی دریافت نمی کنید

 

سپس چنانچه سوالی دارید در بخش نظرات در همین صفحه ارسال کنید

 

author-avatar

درباره کیانوش پیرهادی

کیانوش هستم مدیر فروشگاه کی مارت 24 سال سن دارم مهندس برق صنعتی و کامپیوتر هستم و خدمتگزار تمامی شما کاربران عزیز کی مارت هستم امیدوارد از نوشته ها و آموزش های این وبلاگ استفاده کرده باشید و مورد پسند شما باشد .

71 دیدگاه در “استخراج رایگان بیت کوین

 1. امیر حسین گفت:

  میگم نمیشه مستقیما از بلاک چاین برای خرید استفاده کنیم یعنی دیگه به شما نفروشیم
  بریم تو سایت یه گیفت 10 دلاری بخریم

  نمیشه؟

  1. سلام ما از روش های خرید یا فروش اطلاعی نداریم ما فقط آموزشی دادیم که چطور بیت کوین کسب می کنید .

 2. محمد عارف خانی زاده گفت:

  جناب پیرهادی لطف کنید بگید اگر هیچ زیر مجموعه ای نداشته باشم روزی چقدر در میارم خواهش می کنم که بگین

 3. omiooimo گفت:

  سلام خدمت شما
  این مقدار بیتکوین رو چقد خریدارید؟
  0.00000523
  و سوال دیگم اینه که
  0.00001 بیتکوین رو چقد خریدارید؟

  1. سلام هر دو سر جمع 0.10$ ارزش ندارند و زیر 2 دلار خریداری نمی شود همچنین این اعداد را در سایت preev.com بزنید قیمت را به دلار به شما می دهد .

 4. علی گفت:

  سلام.ببخشید یک سوال داشتم تو کانال زدید که اگر زیرمجموعه تون باشم اموزش فروش بیت کوین را می دهید پس چرا اموزش نمی دید به من؟

  1. سلام
   در انتهای پست نوشتیم که آموزش این مورد غیر قانونی است و باعث مشکل برای ما می شود شما هر زمان قادر بودید حداقل 5 دلار برداشت کنید ما از شما خریداری می کنیم .

 5. ali گفت:

  سلام یه مورد خاستم متذکر بشم برا اونایی ک اهمیت میدن مثل اینکه از لحاظ شرعی هم ارز دیجیتال اشکال داره و حلال نیست گفتم که در جریان باشید

  1. سلام
   خیر حلال است و خود وزیر فناوری از ارز دیجیتالی ملی رونمایی کرده !

 6. عارف گفت:

  سلام.من زیرمجموعه شما هستم.میشه اموزش تبدیل بیت کوین به ریال رو بفرستید برام؟

  1. سلام . همان گونه که در انتهای آموزش گفته شد این آموزش قرار داده نمی شود .

 7. dariush گفت:

  سلام ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینه که اون قسمتی که جدول بهت میگه که N دلار میگیری اگه N نفر Referal داشته باشی ، اون بر چه اساسیه ؟ منظورم اینه که کسی که میاریم باید چند درصد از CPU رو استفاده بکنه که به اون قیمت برسه ؟ می خوام حالت دیفالتشو بدونم ، مرسی

  1. شما از زیر مجموعه های که توسط لینک شما ثبت نام می کنند با هر سرعتی استخراج رو انجام بدن 15% به شما می رسد . نه از زیر مجموعه شما کم شود به شما جایزیه داده می شود .

 8. dariush گفت:

  سلام خسته نباشید آموزش عالی یی بود فقط یه سوال داشتم من همه چیو فهمیدم ، فقط الان اگه کسی credit card نداشته باشه چجوری میتونه از کیف پول بیتکوینش پولش رو به ریال تبدیل کنه ، و اگه credit card هم بود اون موقع چی کار باید کرد چون به نظرم مهمترین قسمتش همینه ، ممنون

  1. سلام .
   بله این مهمترین قیمت است اما به دلیل غیر قانونی بودن این بخش ( خرید و فروش یا آموزش ) ما این مورد را توضیح نمیدیم زیرا برای ما مشکل ساز می شود .

 9. ali گفت:

  ببخشید شما خودتون تونستید که بیت کوین به دلار و سپس ریال تبدیل کنید؟خیلی ها میگم اخرش چرته و نمیده و سرت کلاه میزاره

   1. ali گفت:

    سلام ببخشید ایا تنها راه تبدیل به ریال اینه ک credit card داشته باشی یا راه های دیگ هم هست؟و ایا نمیشه اموزش تبدیل به ریال رو برای زیرمجموعه هاتون ایمیل کنید؟

    1. سلام .
     خیر هیچ آموزشی داده نمی شود . همچنین بیت کوین آنقدر گسترده هست که شما به جز ایران در تمام سایت خارجی می توانید برای خرید استفاده کنید .

 10. سپهر گفت:

  سلام اگه میشه اموزش خرید بازی و …. با بیت کوین هم قرار بدین

 11. ali گفت:

  ببخشید غیر قانونی ؟از کی ؟نشنیده بودم تا الان

  1. خرید و فروش این کار غیر قانونی است و ما انجام نمیدیم .

 12. parsa گفت:

  من مرورگر رو دانلود کردم ولی نمیدونم چجوری وارد زیرمجموعتون بشم تگه میشه کامل تر توضیح بدید

  1. سلام .
   اگر از لینکی که در آموزش قرار دادید اقدام به دانلود کردید شما زیر مجموعه ما شدید .

  2. امیرحسین گفت:

   همون موقع که با اون لینک مرورگر رو دانلود کردی زیر مجموعه شدی

 13. محمد گفت:

  سلام
  من زیر مجموعه شما شدم میشه آموزش بدین چطوری به ریال تبدیل کنیم یا چجوری کیف پول بهش متصل کنیم و …

  1. سلام .
   تا پایان روز در انتهای همین پست قرار داده می شود .

 14. ali گفت:

  سلام من زیرمجموعه شما شدم و چن تا سوال داشتم:1-الان من کسی دعوت کنم که زیر مجموعه من بشه فقط به درامد من اضاقه میشه یا به درامد شما هم اضافه میشه؟ 2-مقدار حداقل برداشت چقدره؟ 3-اموزش ایجاد کیف پول و انتقال بیت کوین به کیف پول و تبدیل به ریال رو میشه برام بفرستید؟ممنون از اموزشتون

  1. سلام
   در حال ثبت آموزش به صورت ویدیو هستیم به زودی برای زیر مجموعه ها ارسال می شود .

 15. ali گفت:

  سلام این مرورگر امنیت داره؟و ایا کسی تونسته درامد داشته باشه؟

  1. سلام . بله این مرورگر کاملا امنیت دارد و برای شرکت گوگل می باشد و سهام دار اصلی آن گوگل است .

 16. parsa گفت:

  چجوری وارد زیر مجموعتون بشم؟

 17. امیرمحمد گفت:

  اگه میشه فعلا اسم کیف پول که امن باشه بگین

   1. امیرمحمد گفت:

    تحریمه فک کنم
    من بدون قندشکن رفتم نشد ولی با قندشکن رفتم شد
    چکار باید کرد؟

    1. سلام مشکلی نیست شیلتری همه جا هست . البته ده ها کیف پول دیگر نیز هست اما بلاک چین اولین و بهترین هست . و شیلتر هیچ ربطی به تحریم ندارد اگر این مورد برای شما مشکل است از یک کیف پول دیگر استفاده کنید . همچنین نسخه های اندروید کیف پول بیت کوین بسیار زیاد است .

     1. امیرمحمد گفت:

      اگه امکان داره معرفی کنید

     2. کیف پول exodus برای دکستاپ
      و Bread Wallet برای فقط تلفن های همراه .
      این ها تنها نمونه بودند . و کیف پول زیاد مهم نیست چون ما تنها کاربرد آن نقل و انتقالات بیت کوین است .

 18. امیرمحمد گفت:

  سلام
  به لپ تاپ یا سیستم صدمه نمیزنه؟

  1. سلام .
   سرعت استخراج را باید کم کنید . طبق عکس طوری که از سی پی یو سیستم شما 45 تا 55 درصد استفاده شود .

 19. mohsenman1380 گفت:

  سلام من رو لینک زیر مجموعتون کلیک میکنم ولی فقط سایت دانلود مرگره باز میشه چی کار کنم

  1. سلام . بله باید طبق عکس های آموزش مرورگر رو دانلود کنید . معلوم هست که شما اصلا وقت نزاشتید آموزش رو بخونید .

   1. mohsenman1380 گفت:

    سلام فک کنم منم زیر مجموعه شدم حالا آموزش ها کجا میاد

    1. سلام . آموزش به زودی در انتهای همین پست قرار داده می شود .

 20. pedram گفت:

  با سلام
  حجم اینترنت مصرف میکنه
  اگه می کنه چه قد کم یا زیاد؟؟

  1. سلام در حد چند کیلو بایت مصرف زیادی ندارد .

   1. پدرام گفت:

    بنده زیر مجموعه شما شدم اموزش ها رو می شه بفرستین

    1. سلام . به زودی آموزش در انتهای همین پست قرار داده می شود .

 21. ممد گفت:

  سلام بنده هم زیر مجموعتون شدم لطفا اموزش رو بدید

 22. shahrad گفت:

  الان من یکی از زیر مجموعه هاتوین شدم میشه حالا اموزش تبدیل بیتکوین به پول داخلی رو بهم بدین

  1. سلام به زودی آموزش در انتهای همین پس قرار داده می شود . فعلا شما مشغول استخراج بیت کوین و جذب زیر مجموع باشید .

 23. shahrad گفت:

  سلام ببخشید چجوری میتونم زیرمجموعه فروشگاه بشم میشه لینکش رو بفرستین

 24. محمدعلی گفت:

  سلام چجوری ب پول ایران تبدیلش کنیم اصن میشه تبدیلش کرد یا پولمون بلوکه میشه با این وضعیت??

  1. سلام . خیر هیچ تحریمی در بیت کوین وجود ندارد . و شما به راحتی می توانید به ریال تبدیل کنید .

 25. امیرمحمد گفت:

  سلام خسته نباشید آقای پیرهادی
  ببخشید اگه امکان داره آموزش ساخت کیف پول بیت کوین و برداشت و تبدیل به پول داخلی راه های افزایش درامد و روش خرید بازی برام بفرستین.
  خیلی ممنون

  1. سلام . به دلیل حجم بالای این درخواست ها تا روز های آینده آموزش های گفته شده در قالب یک نوشته فقط برای زیر مجموعه ها قرار داده می شود .

   1. امیرمحمد گفت:

    الان من مرورگر از لینک شما دانلود کردم زیر مجموعه شما محسوب میشم دیگه؟
    کی آموزش ها قرار میدین؟

    1. تا هفته آینده آموزش در ادامه این نوشته قرار داده می شود . همچنین آموزش های برداشت و …

 26. Alireza گفت:

  سلام
  چطوری باید تبدیلش کنیم به پول ایران؟من با اون لینکی که دادین وارد شدم اگر میشه همه راهنمایی هارو بفرستین به جمیلی که باهاش پیام دادم.

  1. سلام.
   روش تبدیل ارسال شد .به ایمیل شما .

   1. آیهان گفت:

    سلام . لطفا به ایمیل بنده هم ارسال کنید

    1. سلام . به زودی آموزش در ادامه این پست قرار داده می شود .

 27. alliance900000 گفت:

  سلام و با ارض خسته نباشید
  ببخشید من الان همه کارارو کردم مرورگر رو نصب کردم و با اکانت گوگلم هم عضو شدم حالا میبینم که داره کار میکنه و 70 تا 90 درصد cpu رو اشغال کرده الان یک ساعت گذشته تو قسمت دو هنوز زده صفر اما داره کار میکنه
  کامپیوترمم گیمینگه و سی پی یوم کر ای فایو 7400 هست و گرافیک 1050 چهار هسته
  لطفا اشکال کارو بگین

  1. alliance900000 گفت:

   اها الان شد(0.00000016
   8
   3
   8
   7
   )
   راستی من vps دارم میتونم بزارم با اونم ماین بکنه؟خوبه؟مشکلی پیش نمیاد؟

   1. مشکلی . هرجا که سی پی یو داشته باشد قابل اجرا است .

  2. سلام .
   صفحه را یک بار رورش کنید اگر مشکل حل نشدن آنتی ویروس را غیر فعال کنید و دوباره صفحه را رفرش کنید این مورد نیز ممکن است از پلاگین های ad blocker که تبلیغات را مسدود می کنند باشد . این ماینینگ با سی پی شما تنها کار می کند و ربطی به گرافیک و ..و ندارد .

   1. alliance900000 گفت:

    سلام
    اقا کیانوش لطفا یک ایمیلی چیزی برام خصوصی بفرستین به جیمیلم که باتون در ارتباط باشم کار فوری و زیادی در این زمینه دارم سرمایشم دارم
    alliance.000009@gmail.com
    منتظرم
    با سپاس

نظرات بسته شده است.