Layout Style

Main Background Color

Primary Color

Secondary Color

Menu Background Color

Produce Name Text Color

Primary Text Color

Custom Font


Body Font

Body Second Font

Menu Font

Backgrounds Color (Support Box Layout Only)

Note: Background Image and Background Color won't saved here

Home » دوتا ۲

دوتا ۲

DOTA 2

همان گونه که می دانید این روزها در بازی دوتا ۲ ام ام ار حرف اول را می زند به طوری که اگر شما فاقد یک ام ام ار مطلوب باشید ( ۲۰۰۰ – ۲۷۰۰ ) قالبا افرادی که در تیم شما قرار دارند افرادی تازه کار (NOOB!) می باشند . که طی ایمیل های که از شما کاربران عزیز در رابطه با اکانت های دوتا ۲ دریافت کردیم این بخش را برای افراد حرفه که قصد رهای از تاریکی را دارند راه اندازی کردیم . تا به حال شده که این سوال را از خود بپرسید که چرا این شخص با ام ام ار ۳۲۰۰ و یا ۳۰۰۰ چرا اینقدر نوب است؟ پاسخ بسیار واضح است این افراد افرادی هستند که به تازگی در استیم اکانت ساخته و یا تا کنون مشغول بازی دیگر و حالا قصد دوتا بازی کردن را دارند وقتی که ایم اشخصاص شروع به بازی می کنند ابتدا ام ام ار قفل است و اصلا نمی دانند این بخش که قفل است چیست! وقتی این افراد به به تروفی لول ۵۰ می رسند کشف می کنند که بخشی دیگر نیز اضافه شده است! وقتی روی RANKED MATCH کلیک می کنند ام ام اری بسیار ساده و بالا از طرف دوتا دریافت کرده اند چیزی میان ۳۰۰۰ تا ۳۵۰۰ با اینکه تا کنون مشغول FEED دادن بوده اند خلاصه این افراد شروع به بازی کردن رنکد می کنند و در بازی هایشان در تیمی قرار می گیرند که در ان افرادی هستند که سال ها اسیر نوب ها شده و نمی توانند ام ام ار خود را بالا بیاورند پس شما با ام ام ار ۲۵۰۰ به این فرد را در بازی نووب خطاب کرده و ان را REPORT می کنید: دی این افراد قالبا انقدر می بازند تا به رده بندی ۱۵۰۰ می رسند و هر کدام از این افراد شما را نیز با خود به ته دره برده که باعث ناکامی و در بعضی مواقع شکستن اشیا اطراف می شود گاهی اوقات نیز انقدر اعصاب شما انقدر خراب می شود که اگر فردی نوب کنار شما قرار گیرد مرتکب قتل می شوید: دی

منظور از این حرف ها و یا حرف اخر چیست؟

برای بازی کردن در سطح حرفه ای شما نیاز به ام ام ار بالای ۴۰۰۰ دارید در این مرتبه کسی بیخود وارد نمی شود و اگر نیز وارد شده باشد تعداد این افراد بسیار اندک است این سطح فقط با تلاش فراوان به دست می اید و هر کس نیز دارای چنین ام ام اری باشد قدر ام ام ار خود را می داند .

 

 

 

اکنون اگر قصد سفارش یک اکانت دوتا ۲ را دارید می توانید از ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ ام ام ار مورد نظر خود را از طریق پشتیبانی انلاین با ما در میان بگذارید ما یک لینک پرداخت برای شما صادر کرده و پس از تکمیل فرایند سفارش اکانت خود را بین ۱ تا ۱۲ ساعت دریافت می کنید .